Андрій Годик зустрівся із представниками Посольства Казахстану в Україні

Сьогодні, 19 лютого, заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик зустрівся із радником-посланником Посольства Казахстану в Україні Токтаром Ігембаєвим, радником Посольства Арнуром Танбаєм та почесним консулом Республіки Казахстан у Західній Україні Галиною Маслюк.

Андрій Годик подякував гостям за візит та висловив переконання, що зустріч сприятиме поглибленню співпраці.

«Наша область завжди була і залишається відкритим та надійним регіоном для іноземних партнерів. Ми готові до співпраці із казахським бізнесом задля  розвитку двосторонніх відносин. Переконаний, це є важливим для обох країн», – сказав Андрій Годик.

Токтар Ігембаєв своєю чергою запевнив у зацікавленості казахських підприємців у співпраці. Відтак, обговорили можливості проведення промо-турів для більш детального знайомства із можливостями підприємств Львівської області. Окрім того, наголосили на необхідності обміну досвідом щодо розвитку медичного та гастрономічного туризму.

Сторони обговорили також питання організації українсько-казахського бізнес форуму. Захід за участі бізнес середовища обох країн планують провести напередодні матчу групового етапу кваліфікації до Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться 31 березня на Арені Львів.