У Львові відкривається Консульство Казахстану в Західній Україні

12 вересня в межах першого інвестиційного бізнес-форуму “Україна-Казахстан. Нові можливості для бізнесу” відбудеться представлення Почесного Консула Казахстану у Західній Україні. Нею стала Галина Маслюк, що очолює компанію “Галнафтоінвест”. Того ж дня буде відкрите Консульство Казахстану в Західній Україні – у Львові на вул. Замкненій, 3/1. Про це сьогодні, 10 вересня, під час прес-конференції поінформував Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Амангельди Жумабаєв.

Як поінформував представник МЗС України у Львові Ігор Довганюк, перед відкриттям консульства Казахстану, у Львові відкрилося консульство Мексики, а до кінця року очікується відкриття консульства Бельгії.

Г.Маслюк заявила: “Моє основне завдання – відстоювати інтереси казахів, які живуть в Україні, але оскільки між нашими країнами стосунки дружні, думаю, багато проблем не має виникати. Тому основні свої зусилля я докладатиму до розвитку економічних взаємин та культурних зв’язків”. Першим кроком Почесного Консула має стати інвестиційний бізнес-форум, далі Г.Маслюк має намір організувати у Західній Україні виставку творів Тараса Шевченка, які були написані в Казахстані, і зберігаються у музеї м. Форт Шевченко.